Divize Auto/Cargo

Jsme největším dodavatelem (partnerem) pro autoopravárenství v České republice. Mezi naše významné partnery patří autorizovaní prodejci vozidel, servisy, autoklempíři a autolakovny. Divize Cargo se zaměřuje na nákladní a osobní dopravce. Základy našeho úspěchu tvoří kvalita výrobků, procesů a partnerství vůči zákazníkům.

Divize Dřevo/Stavba

Nebojíme se uhodit hřebíček na hlavičku. Mezi naše významné zákazníky patří stavební společnosti a dřevozpracující průmysl (truhláři, výrobci oken, dřevostavby…). Zaměřujeme se na drobné živnostníky, ale i na nadnárodníspolečnosti. Našim cílem je dodávat kvalitní výrobky a být zákazníkovi partnerem.

Divize Metal

Zaměřujeme se na všechny zákazníky, kteří zpracovávají kov, jako jsou zámečníci, obráběči a kovozpracující průmysl. Z našeho téměř 100.000 produktového portfolia nejčastěji nabízíme spojovací materiál, brusný, řezný materiál, vrtáky a chemické produkty. Našim krédem je blízkost zákazníkovi a odbornost.

Divize Industry

Mezi naše zákazníky patří velké mezinárodní průmyslové společnosti, kterým nabízíme komplexní logistické řešení jako je Kanban nebo Orsy. Pro naplnění požadavků zákazníka využíváme nejmodernější logistické postupy a technologie, jako jsou elektronické scannery a výdejní automaty. Maximální přidaná hodnota při přímých dodávkách do výrobních linek našich zákazníků je našim cílem.

Centrála

Centrála společnosti Würth, spol. s r.o.je inspirativním místem zajišťující osobní i pracovní pohodu. Přidejte se k 530 spokojených zaměstnanců. Budova centrály funguje zároveň i jako galerie, kde se setkává umění přímo s pracovním prostředím. Navazuje tak na filozofii Reinholda Würtha jejíž cílem je obohacení kvality života zaměstnanců, návštěvníků budovy a zájemců o kulturu.

Pobočky

V rámci celé České Republiky má Würth 23 poboček. Každý rok se snažíme otevírat pobočky nové a tím nabídnout stále vyšší standard pro naše zákazníky. Na každé pobočce je k dispozici přes 5000 položek okamžitě k odběru. Kromě toho je možné objednat cokoliv z portfolia Würth produktů, které čítá přes 100 000 položek. Navštivte nejbližší prodejnu a nechte se ohromit širokou škálou produktů a odborností profesionálně vyškoleného personálu. Würth je vždy blízko!